};

Choker You're The One!

Když se dokonalá elegance spojí s jedinečností, vznikle luxusní romantická limitka You're The One!

Netradiční ivory odstín doplněný o krajku s romantickým zakončením obloučků dodává setu punc luxusu a jedinečnosti. 

Pokud chcete sladit prádlo i se šperky, můžete si také pořídit náš jedinečný CHOKER You're The One, který perfektně k setu ladí! Není součástí podprsenky, můžete si ho tak zakoupit samostatně, pokud chcete doplnit outfit o zajímavý detail na krku. Choker je složen z gumičky a háčku, můžete si tak nastavit jeho délku podle sebe. Nejedná se o klasický šperk, ale o módní doplněk, nemá tedy zapínání na kovová očka :). Chokery nemáme skladem, ale můžeme Vám ho ušít. Stačí objednat přes tlačítko Chci to ušít.

Tip: Hledáte svatební prádlo? Tento se se skvěle hodí i jako svatební komplet na svatební noc. Skvěle ladí s naším bambusovým župánkem, který je lemován stejnou krajkou! Doplnit set můžete také o svatební podvazek Minimalist, který taktéž ušit ze stejné kraječky.

Tento komplet je limitovanou edicí, až došijeme poslední kousek krajky, již nebudeme znovu naskladňovat :). S koupí tak moc neváhejte :).

Chceš celý komplet? 

Podprsenku najdeš TADY!

Tanga najdeš TADY!

Podvazkový pás najdeš TADY!

 

Chci to ušít! :)
249 Kč
Kategorie: SHOP

Choker je tvoren háčkem a gumičkou. Podle toho, do jakého záhybu gumičky háček zapnete, si určíte velikost obvodu chokeru. 

Choker šijeme pouze v jedné velikosti.