O Lorii

 

kdo jsme tlustší

  Lorii je pro ženy, které upřednostňují kvalitu a pohodlí, aniž by přitom ztrácely svoji ženskost a smyslnost. Pro ženy, které mají svůj styl a nebojí se být jiné než ostatní.  Hlavním prvkem všech našich kolekcí je především rafinovanost střihů a minimalistický design s velkým smyslem pro detail. Bavíme se střídáním různých typů materiálů, hrajeme si s lesklostí a průsvitností a snažíme se tak vytvořit celek, který bude milovat každá žena. Šijeme jen z kvalitních materiálů z Itálie a Čech a vše vyrábíme ručně s láskou tak, jak umíme nejlépe. 

Naším cílem je, aby se každá žena cítila pohodlně, přitom zatraceně sexy!

 

#dokudnevyzkousisnepochopis

                                                                                                                   dokud nepochosi

 

 

 NÁŠ TÝM :)

 


 

ikonka seznamka             

 

 

JÁ JSEM PÉŤA

 

          "Holka pro všechno". Podprsenky navrhuju, šiju, píšu si s Vámi, řeším materiály, objednávám, balím objednávky, vozím balíčky a v neposlední řadě také výrobky sama fotím :). Věčně taky ale nestíhám a neustále koukám holkám na prsa. S klukama si tak celkem rozumim :).

 

 

miska naše

 

 

tohle je naše míša!

 

Míša vždycky ví, co říct a co udělat. Vždy s úsměvem na tváři pomůže a poradí :).  Je to dříč a jsme rádi, že jí máme <3. Až budeme mít víc peněz než na pár gum, budeme jí platit zlatem a jednou nám bude vést celý marketing :)

 

 

honzák ikona 

 

 ...no a náš Honza

 

Honza vlastně nic moc nedělá, ale zase je hezkej a má auto, tak ho máme v týmu.  Honza přesně ví, co všechno děláme špatně, je náš hlavní kritik. Taky v  jednom kuse vymýšlí, kam pojedeme jednou na výlet, zatímto nevíme, kam dřív v práci skočit :D.  Což je hezký, aspoň se máme na co těšit :). Taky dobře věci nosí, stěhuje, přenáší a funguje jako naše spojka. Stejně ho máme moc rádi!

 

 

 

 

 

 

Náš příběh

 


 

Můj příběh začal celkem nevinně, když jsem se snažila najít pro sebe prádlo, které by bylo maximálně pohodlné, ale zároveň bylo krásné a sexy. Zalíbil se mi typ podprsenek- bralette, které jsou bez kostic, ale přesto umí vypadat dostatečně žensky. Tedy někdy. Já v podprsenkách ostatních značek vypadala jako ve své první lambádě :). Řekněme, že né úplně přitažlivě. Moje kamarádky měly podobné problémy,  a proto jsem se rozhodla, že nějakou ušiji. Ještě ten den jsem se stavila v galanterii, nakoupila vše potřebné i nepotřebné a doma se pustila do šití.

Studuji však práva, proto se zdál být hon za krásnou a pohodlnou podprsenkou celkem nedosažitelný. Se střihem mi ale pomohla moje babička, která neměla to srdce mne odmítnout, když jsem nadšeně přišla se svým "skvělým nápadem" k ní domů. Časem jsem se pod jejím vedením naučila šít a důkladně jsem prostudovala vše, co nás na právech neučí :).

Zpočátku mi nikdo moc nevěřil a většinou jsem vykouzlila úsměv na tváři každému, komu jsem řekla, že budu vyrábět spodní prádlo. Byl to však jediný projekt, u kterého mne nadšení nepřešlo ani po týdnu, a já cítila, že možná je to právě ta oblast, v které se chci realizovat. Vždy jsem si přála něco tvořit, přinášet svými výrobky lidem radost a zanechat po sobě něco, co může ostatní inspirovat nebo alespoň bavit...

A teď jsme tu. Lorii. Luxusní spodní prádlo, které si zamiluješ.

Do své značky se snažím vnášet kus sebe, vymýšlet nové designy, které Vás i mne budou bavit a soustředit se hlavně na Vaše pohodlí :).

Je krásné plnit si sny a přitom dělat radost i lidem kolem sebe. 

 

KDO MI POMÁHÁ? 

Ačkoliv jsem se dlouho snažila být Ferda Mravenec, po čase mi došlo, že jsem málem zbláznila sama sebe i své nejbližší okolí :). Proto jsem se rozhodla sehnat si švadlenky a jsem nesmírně ráda, že jsem v nich našla takovou oporu a pomoc :). Společně toho zvládneme více, a proto už nemusíte na své objednávky tak dlouho čekat :). 

Mé poděkování také patří fotografům, kteří mi pomáhají nafotit mé kolekce a držet mě v dobré náladě :) ( Největší dík si zaslouží Honza Svoboda za nafocení mé kolekce It's Lorii time! a  také Pavel Beran za naší společnou limitku Hello CRAZY WORLD! )

 

 

O objednávky se však stará celá moje skvělá rodinka a modelkami na instagramu jsou mi mé nejlepší kamarádky O:). Děkuji, že Vás všechny mám <3.

 

 

Doufám, že se Vám moje značka bude líbit :)!

 

S láskou Vaše Lorii

 

P.s.: Pokud se lidé nesmějí Vašim snům, pak nejsou dostatečně velké.